Ve dnech 7. - 21.7.2024 nabíráme síly do další práce pro Vás. Objednávky, které uděláte v tomto termínu vyřídíme ihned v pondělí 22.7.2024. Krásné léto všem!

Náš příběh

Inspirací pro naši práci je rozvoj plavání s ploutvemi a dostupnost vybavení pro tento krásný sport, který se stal naší vášní a radostí. Chceme nabízet kvalitní produkty, které jsou zároveň pestré a veselé a umožní tak radovat se z každého záběru, který v tréninku nebo při závodě uděláte. Spojili jsme se s dodavateli, kteří mají již mnohaleté zkušenosti a zároveň sdílejí naši filozofii, že sport má v první řadě bavit.

Díky našim kontaktům umíme propojit Vaše požadavky a přání přímo s výrobci plaveckého vybavení, proto se nebojte nás oslovit. Naší prioritou je Vaše spokojenost a našim cílem je rozšířit a zkvalitnit nabídku a produkty, které budete každý den rádi a znovu používat.

 

ZuzanaSvozilova200x200-1Mgr. Zuzana Svozilová

Jedna z nejúspěšnějších reprezentantek České republiky v plavání s ploutvemi a distančním plavání s ploutvemi současnosti. Specialistka na střední a dlouhé tratě. Držitelka šesti českých rekordů.

Trenérka mládeže plavců s ploutvemi a trenérka plavání. Lektorka skupinových aktivit.

Člen sportovní komise mezinárodní potápěčské federace CMAS.

Vzdělání: Fakulta tělesné kultury - rekreologie a aplikované pohybové aktivity.

 

 

 

 JitkaDostalova200x200Mgr. Jitka Dostálová

Dlouholetá trenérka mládeže plavání s ploutvemi. Rekreační potápěčka a freediverka.

Člen sportovní komise Svazu potápěčů České republiky.

Vzdělání: Fakulta tělesné kultury - management sportu a trenérství a aplikované pohybové aktivity.

Zpět do obchodu