Náš příběh

Inspirací pro naši práci je rozvoj plavání s ploutvemi a dostupnost vybavení pro tento krásný sport, který se stal naší vášní a radostí. Chceme nabízet kvalitní produkty, které jsou zároveň pestré a veselé a umožní tak radovat se z každého záběru, který v tréninku nebo při závodě uděláte. Spojili jsme se s dodavateli, kteří mají již mnohaleté zkušenosti a zároveň sdílejí naši filozofii, že sport má v první řadě bavit.

Díky našim kontaktům umíme propojit Vaše požadavky a přání přímo s výrobci plaveckého vybavení, proto se nebojte nás oslovit. Naší prioritou je Vaše spokojenost a našim cílem je rozšířit a zkvalitnit nabídku a produkty, které budete každý den rádi a znovu používat.

 

ZuzanaSvozilova200x200-1Mgr. Zuzana Svozilová

Jedna z nejúspěšnějších reprezentantek České republiky v plavání s ploutvemi a distančním plavání s ploutvemi současnosti. Specialistka na střední a dlouhé tratě. Držitelka šesti českých rekordů.

Trenérka mládeže plavců s ploutvemi a trenérka plavání. Lektorka skupinových aktivit.

Člen sportovní komise mezinárodní potápěčské federace CMAS.

Vzdělání: Fakulta tělesné kultury - rekreologie a aplikované pohybové aktivity.

 

 

 

 JitkaDostalova200x200Mgr. Jitka Dostálová

Dlouholetá trenérka mládeže plavání s ploutvemi. Rekreační potápěčka a freediverka.

Člen sportovní komise Svazu potápěčů České republiky.

Vzdělání: Fakulta tělesné kultury - management sportu a trenérství a aplikované pohybové aktivity.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení